האם ציונות היא גזענות ?

366

היא שאלה שהתעסקות איתה היא תפוח לוהט. הגיע הזמן שיהודי אתיופיה ינסו להשיב על שאלה זו. אנו מזהירים את הציבור, כי התעסקות עם שאלה זו עלולה לערער את הסיפורים שגדלתם עליהם.

מכל מקום, לאלה שאינם רכי לב, אנו ממליצים תחילה לערוך בירור מושגים: מהי גזענות? מהי ציונות? לאחר שיהיו בידכם הגדרות מבוססות, אנו ממליצים על עבודת שדה, כדי לבחון האם אתם מוצאים השתקפויות של המונחים הללו, במציאות שאתם חיים בה או אצל שכניכם המרוקאים או שתצפו בסדרה המצוינת הזאת סלאח, כאן זה ארץ ישראל ותבינו את האמת הנעדרת מכם :

נסו גם לבדוק את המקרים בהם ישראל מעלה על מטוס אנשי צוות ישראלים וציוד מתקדם להצלת חיים, אל תשכחו, היא הצילה “יהודים שחורים”. עם זאת, עיינו גם ב- התרמית הגדולה של משרד החינוך או בסרט “בצאת ישראל”, שהוא סירוס ויזואלי של עליית יהודי אתיופיה, ובשיא החוצפה, מהווה אמצעי לחינוך עוללים אתיופים במסגרת “מוקדי הקליטה”, “שמורות הטבע”, שנוצרו לפקח על עולי אתיופיה בישראל.

 

לפני כן, מוטב להתאמן על צירופי מונחים אחרים, שלבטח תוכלו להשיב עליהם בקלות יתר: נאציזם הוא גזענות? אפרטהייד הוא גזענות? ומה באשר לפאשיזם?

המתקשים להשיב על השאלה האם ציונות היא גזענות, מוזמנים להיעזר בצפייה פשוטה בקישור שנציג בפניכם מי הוא ״חוזה מדינת ישראל״ ?ומי היה ״ארתור רופין ״?ומדוע הוא מכונה “אבי ההתיישבות בארץ ישראל” ?וכיצד זה עזב את המעמד שהיה לו בגרמניה ?בנוסף, בדקו את הקשר שלו ליהודי תימן?
צפייה בקישור הסרט האסור לצפייה !

לאחר שצפיתם בסרט ובחנתם את תשובותיכם , צאו אל השכונות, שתפו את הוריכם בשאלה. בחנו את מצבם, את מצב אחיכם במערכת החינוך, בדקו את מדיניות משרד הבריאות, אלימות משטרתית. שאלות אלה יוכלו לסייע לכם להשיב על השאלה בפרספקטיבה רחבה הרבה יותר.

 

לסיום זכרו, קול דמי אחיכם זועק מאדמת סודן, ועומדים לעזרתכם 120,000 קטגורים, האתיופים בישראל, שהפכו מטבע עובר לסוחר; ואין מציל! אנו מתכבדים להביא בפנכם עוד  סרטון שיעזור לכם להחליט האם הציונות היא גזענות ?!

 

לסיום אני מאחל לאלה שבחרו כך או כך  שנת חרות לכם בית ישראל, ולכל אזרחי ישראל. שנה של בריאות, שנה של התפקחות , של ערבות הדדית אמיתית, שנה שבה מנהיגנו יבחינו שהם רק נבחרים ולא “מובחרים”, שנה שבה האזרח ימשך לעמוד על זכויותיו, שנה שבה נמשיך לבנות את הארץ, שנה שבה נדע ונפנים כולנו, כי לכל היהודים ואזרחי המדינה  בכל הצבעים והעדות יש זכויות שוות , ואין שווה יותר ושווה פחות .

 

כי אין לנו ארץ אחרת  שנה חרות שמחה לכולם . בברכה דף /אתר / מורשת בית ישראל אתיופיה

 

התגובות סגורות לפוסט זה