“מתלות לעצמאות”, ח”כ גדי יברקן הליכוד.

958

טור דעה מאת : קוני אנגדה מקונן

…………………………..מתלות -לעצמאות………………………

גדי יברקן, בפעולה אחת אמיצה תזכר את כולם זכות הבחירה עומדת גם לאדם השחור, בפוליטיקה ובכל תחומי החיים. מרכזי הכליאה של הסוכנות היהודית ניסו לשלול מאיתנו את הכבוד, לרסק את הגאווה האתיופית דרך מניפולציות זולות של גישת החרטא רב תרבותיות, לצערי הם הצליחו עם רבים מאיתנו אך אל דאגה אפשר להחלים מהמחלה רק צריך כוח רצון.

פיתחנו תלות חולנית באדם הלבן, ממתינים לאישור על כל פעולה קטנה כגדולה ומתעוררים בגיל 40 בסלון אצל ההורים, מובטלים, מאבטחים בקניון, או עובדי אחזקה כי הפנמתם שזה מה שאנחנו שווים. אני אומר לכם אנחנו שווים יותר, פשוט השיטה דואגת לקבע את מעמדנו כשואבי מים וחוטבי עצים.

פתאום קם לו אדם בשם גדי יברקן, החליט לערבב את חפיסת הקלפים מחדש, לעדכן את כולם גם אנחנו במשחק החיים. עומד בגאווה מעל כול במה ומצהיר, תחילה הקהילה שלי אחר כך שאר העולם. הצהרה כזו לא שמעתי מעולם, כולם רצו ליצג את השבת אחים גם יחד, רק לא קלטו שהשבת הלבן הקיא אותנו אי שם בשנות ה 80 הראשונות.

הצעד של גדי עבור כל אחד מאיתנו, ללא קשר לדעה פוליטית ימין/שמאל, דתי/חילוני- תקופת האתיופי מחמד הגיעה לסיומה, לא מתנצל, לא מתבייש ,לא מבקש להיות חלק מהעם בכוח. קובע עובדה, אני כאן לדאוג לאינטרסים שלי/שלנו, רוצים אותנו בבקשה לא רוצים תקפצו לנו. שורה תחתונה, לא לפחד רק המעז מצליח.

ראו תמונה מצורפת, גם בסטטיסטיקה הופרדנו מאחינו היהודים, מניח כדי לא לפגוע בממוצע המרשים. הנתון ברור, קהילת “בית ישראל” בתחתית בכל תחומי החיים, כל פרשנות אחרת חוטא לאמת. רוצים להתקדם? תתחילו לקבל החלטות באופן עצמאי, עוצרים לכם את הקידום אל תדפקו חשבון עשו להם את ה Gadi Yevarkan ועופו גבוה ככל האפשר.

בהצלחה לכולם.

התגובות סגורות לפוסט זה