בחירות 2020 :”לשקר אין רגליים”. מאז שגדי יברקן חזר לליכוד, פעילי כחול לבן עושים הכל להכפיש ולהשמיץ את גדי בכל דרך. גם אם על הדרך יפגעו במאות צעירים מכל הארץ שעושים עבודת קודש בהתנדבות. הפוסט הבא יעשה לכם סדר ומוציא את האמת כפי שהיא.

1,857

זהו פוסט של אבי אלם, שמפרט מהתחלה ועד הסוף מה ליגת איפל לכדורגל -עברו כדי לקיים אירוע 20 שנה לפעילות הליגה ,למרות ההפרעות של התקשורת המגוייסת ושל מפלגת כחול לבן.


פורסם בפייסבוק ע”‘ אבי אלם :

ציטוט “ לא כחול לבן :לפני הכל אני רוצה לספר לכם קצת על ליגת האיפל ,ליגת א.י.פ.ל הינה ליגת קט-רגל ארצית שהוקמה בשנת 2000 כאשר משתתפים בה כ- 25 קבוצות ולמעלה מ- 400 שחקנים מכל רחבי הארץ.הליגה הוקמה ע”י חבר’ה צעירים מבני העדה האתיופית.

הליגה הוקמה במטרה לתת מענה לנוער ולצעירים יוצאי אתיופיה לשעות הפנאי בסופי השבוע תוך מתן ערכים ומיגור תופעת האלימות והאלכוהול.
הליגה פועלת על טהרת ההתנדבות, בליגה משתתפים מאות מתנדבים מכל שכבות הציבור.

כל פעילי הליגה החל מחברי ההנהלה ועד שחקני הליגה הינם מתנדבים ללא תמורה חומרית כלשהי.

אז ככה…
הנהלת ליגת האיפל החליטו שהם רוצים לחגוג 20 שנות פעילות ועשייה בקהילה, ובתחילת השנה ההנהלת הליגה קבעה תאריך ומקום והוחלט שכל שחקני הליגה חייבים להגיע לטקס, ונקבע תאריך ומיקום. (18.2.20 במתנ”ס ק. משה רחובות) לטקס הוזמן ח”כ גדי יברקן (עוד שהיה בכחול לבן) והוא אישר שיגיע לטקס.

נציין רק שבעונה שעברה פנינה טמנו שאטה הוזמנה לטקס אך סירבה להגיע, ולכן לא פנו אליה הפעם.
פנינה טמנו שאטה שמעה על זה והיא עשתה הכל על מנת שהטקס הזה לא יתקיים, ובשלב הראשון היא פשוט דאגה שיקחו להם את המתנ”ס וישריינו אותו למפלגת כחול לבן, וכל זאת לאחר שכבר הוצאו הזמנה לטקס.

בשלב השני- חברי הנהלת הליגה קיבלו טלפונים מפעילים של כחול לבן “שרמזו” להם שכדי להם לבטל את הטקס, אבל גם זה לא צלח.

בשלב הבא פנינה העלתה הילוך ופנתה למשרד עו”ד שהוציאו מכתב אזהרה ודרשו מהנהלת הליגה לא לקיים את הטקס, הנהלת הליגה החליטה לא להגיב למכתב זה.

השלב הבא… פנינה וכחול לבן הוציאו עתירה ליו”ר מועצת הבחירות לכנסת ודרשו לבטל את הטקס בטענה שליגת האיפל מקבלת תקציבים ממשרד הספורט, וטענו שליגת האיפל עושה תעמולת בחירות ולא טקס לציון 20 שנה לליגה.

יו”ר מועצת הבחירות לכנסת דחה את העתירה ואף נתן קנס למפלגת כחול לבן ע”ס 3,000 ש”ח לטובת ליגת האיפל ומפלגת הליכוד. (וכל זה יומיים לפני האירוע)

החלטת בית המשפט והקנס 3000 ש”ח

השלב הבא… יום לפני האירוע פנינה וכחול לבן מגישים ערעור וטוענים שיש להם הוכחה לכך שזה תעמולת בחירות ושהליגה מתוקצבת ע”י משרד הספורט, אך גם טענה זו נדחתה ע”י יו”ר מועצת הבחירות לכנסת.

ושכלום לא הולך אז פונים לתקשורת ומפיצים שמועות שהנהלת הליגה “איימה” על שחקנים, במידה ולא יגיעו לטקס הם יודחו מהליגה, וזה שקר מוחלט.

פייק ניוז!!!

נציין רק שיש נוהל לליגה שלכל הטקסים המתקיימים בליגת האיפל כולם מחוייבים להגיע, וכן מי שלא יגיע יענש או יודח מהליגה. (ככה זה בכל מקום שכולם מתנדבים בו)

וכל מה שרצו חברי הנהלת הליגה הוא דבר אחד- לקדם את הליגה, ושכולם יכירו בפעילות של הליגה. (ובעקבות כך גם יגיעו גם תורמים לליגה)

פנינה טמנו שאטה כל החודש האחרון היית עסוקה רק בליגת האיפל, והייתה לך רק מטרה אחת, שהאירוע הזה לא יתקיים בכל מחיר! אני עדיין לא מבין למה?

השמצות

כי בסה”כ חברי הנהלת הליגה רצו לקדם את הליגה, והייתה להם הזדמנות שיא לקדם את הליגה והם ניצלו את המצב, ולטקס הם הזמינו את רוה”מ ואת שרת הספורט והתרבות, דבר אשר גרם לחשיפה בלתי רגילה לליגה.

בעקבות החשיפה בעלי עסקים רבים פנו לחברי ההנהלה והציעו עזרה ותמיכה בליגה.

ואני בטוח שזאת הייתה כוונתם של חברי ההנהלת הליגה והם גם הצליחו בה.

אז פנינה היקרה אני רוצה להודות לך על החשיפה ועל הקידום שנתת לליגה כי בלעדייך ליגת האיפל הייתה נשארת ליגה אנונימית עוד 20 שנה.

ורק שתדעי אין דבר כזה פרסום שלילי!

יש משפט שאומר “בכדי להצליח אתה צריך לנצל הזדמנויות” וזה בדיוק מה שהנהלת ליגת האיפל עשו.

ואת ניסת לקחת להם את ההזדמנות!

בשתי הבחירות האחרונות לא בחרתי בליכוד ואני גם לא יודע אם אבחר בליכוד, מה שאני בטוח יודע זה שאני לא אבחר כחול לבן!

מוזר לי שאומרים עלייך שאת “לביאה” שנלחמת למען הקהילה, כי בחודש האחרון ראיתי בדיוק את ההפך, ראיתי איך את מנסה לרמוס את החבר’ה מהקהילה שמנסים לקדם את הקהילה ואת הנוער, ראיתי איך את מנסה להשתיק את כל מי אומר את דעותיו עלייך או על כחול לבן, ראיתי כמה דם רע הכנסת בכל הפעילים שלך, וראיתי את הפרצוף האמיתי של מפלגת כחול לבן!

ומה שהכי עצוב זה שאת נלחמת רק נגד העדה!

בדקתי את כל העתירות שלך, ואין שום עתירה שלך נגד גוף שהוא אינו ממוצא אתיופי, וכל העתירות שלך הם רק נגד גופים יוצאי אתיופיה!

את לא שמה לב שאת גורמת למלחמה פנימית? או שזה מה שאת רוצה!?

מכל הסיפור הזה גרמת לי להבין רק דבר אחד, הבנתי למה לא לבחור כחול לבן! (וזה גם מה שהמליץ לכל חבריי)
חבל מאוד שלא כולם יודעים את התמונה המלאה!

ולכל חבריי שקוראים את הפוסט הזה,
אני רוצה להגיד לכם שמעולם העדה האתיופית לא הייתה מחוזרת ברמה כזאת ע”י בכירים בפוליטיקה,
ויש לנו הזדמנות שיא לנצל את המצב, אז תנצלו את המצב בכל דרך והעיקר שתשיגו את המטרה שלכם!

ואל תתנו לאנשים לגרום לנו שנלחם אחד בשני בכדי שהם ישבו על כיסא בכנסת!

גילוי נאות: אני חבר בהנהלת ליגת האיפל.

הפוסט שנרשם ע”י אבי אלם

התגובות סגורות לפוסט זה