הפעיל החברתי איציק טיים ממפלגת העבודה מטיל פצצה וחושף את הבלוף הגדול של מפלגת כחול לבן !

2,215

איציק טיים

איציק טיים הוא איש מפלגת העבודה בבחירות האחרונות הוא התמודד לבחירות מטעם מפלגת העבודה לכנסת ישראל. איציק מתאר את מה שארע בחדרי החדרים הסגורים במשא ומתן הקואליציוני של מפלגת העבודה אם מפלגת כחול לבן לגבי הדרישות של יוצאי אתיופיה .

מזכ”ל מפלגת העבודה ערן חרמוני

איציק טיים מתוך פוסט שרשם בפייסבוק, ציטוט ” כפי שהבטחתי אתמול בפוסט הקודם אז אני מסביר מה ארע מאחורי הקלעים:לאחר הבחירות הקודמות הליכוד בנה את הבלוק המפורסם שלו בלוק ה- 55.במקביל בני גנץ החל במשא ומתן עם מפלגות שונות ובהן מפלגת העבודה גשר.

במשא ומתן של מפלגת העבודה נכחו אורי רמתי יו”ר הצוות, ויועץ משפטי מטעם המפלגה, מי שליווה את המשא ומתן מקרוב ובמיוחד בנושאים החשובים לקהילה שלי זה ערן חרמוני מזכ”ל מפלגת העבודה.מי שכתב את הסעיפים שקשורים לקהילה ודאג שהם יהיו במצע המפלגה זה אנוכי.

מצד כחול לבן נכחו בפגישה יורם טרובביץ מנכ”ל משרד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ח”כ חילי טרופר (יד ימינו ושליחו של בני גנץ), ואדם נוסף ח”כ עופר שלח יד ימינו של יאיר לפיד.בתחילת נובמבר אני מקבל טלפון ממזכ”ל מפלגת העבודה ומקבל עידכון כי כחול לבן סירבו על 2 סעיפים משמעותיים:

1.וועדת חקירה ממלכתית.-היה סירוב גורף לוועדת חקירה ממלכתית והם הסכימו אך ורק וועדה מיוחדת בכנסת.

2.העלאה של כלל יהודי אתיופיה וסגירת מחנות העליהם הסכימו למכסות!

בשיחת הטלפון שלי עם ערן חרמוני מזכ”ל המפלגה הבהרתי וגם הוא הבהיר לאורי רמתי יו”ר צוות המשא ומתן של מפלגת העבודה שאנחנו לא מתפשרים בשום הון שבעולם.יאמר לזכות של ח”כ עמיר פרץ יו”ר המפלגה שהוא נתן מילה ועמד מאחוריה יחד עם כלל מפלגת העבודה.

אני באותה התקופה הייתי קצת בהלם לא האמנתי כי דווקא מפלגת כחול לבן יסרבו כל זה קורה בחודש 11/19 נובמבר.באותה העת אני מנסה להגיע לגורמים בכירים בכחול לבן לחלקם אני מצליח להגיע, והם מורחים אותי.

בתאריך 28/11/19 אני כותב על זה בדף הפייסבוק שלי ומה אני מקבל? השמצות בפרטי.

בתאריך 12/12 שעה 22:12 בלילה גדי יברקן חוזר אליי לאחר שניסיתי להשיג אותו כמה ימים, ואנחנו משוחחים על הפארסה, גדי כל השיחה טוען שלא היה ולא נברא ושהוא לא יודע על מה אני מדבר, אני מנסה ליזום פגישה עם כל מי שנכח בפגישה ומקבל סירוב.אותו הרגע אני מתחיל לקבל תמונה מצב בה אני מבין שראשי כחול לבן מידרו את ח”כ גדי יברקן ואת ח”כ פנינה תמנו שטה.

אני אומר את הטענות הללו לגדי אולי אתם מודרתם ? ואני מקבל תשובה חד משמעית מגדי יברקן שאין מצב, ואף הוא טען כי הוא מנהל את כל מה שקשור בנושא יוצאי אתיופיה בכחול לבן והוא סמכות בלעדית.המסקנה הסופית שלי היא:שראשי כחול לבן מידרו את ח”כ גדי יברקן את ח”כ פנינה תמנו שטה ואכן לא ספרו אותם.אגב אני חייב לציין ולומר גדי ופנינה פועלים שנים לטובת הקהילה למעלה מעשרים שנה והם עושים זאת ממקום אמיתי וכנה הטענות פה מופנות להנהגת כחול לבן אשר חטאו

כל השיחות בנושא זה מתועדות כולל ווצאפ ושיחות רגילות.בכחל לבן אגב מידרו, אך בליכוד גם לא ספרו אותנו וגם לא יספרו!ואני לא מצביע לא ליכוד, ולא כחול לבן.

אלא אך ורק אמת!

תגובת ח”כ גדי יברקן : יצחק טיים צודק. אכן התקשרת וסיפרת לי. השיחה איתך הדליקה לי אור אדום. בדקתי מול גורמים כולל שיחה עם יו”ר מפלגת העבודה עמיר פרץ , מזכ”ל מפלגת העבודה ערן חרמוני שהתקשר אף הוא לעדכן אותי. נפגשתי מיד עם בכירים בכחול לבן ועדיין הכחישו בפני את הדברים ואף אמרו שזה בפנים. אז הבנתי את התמונה כולה. מידרו אותי בנושאים שאני אישית הכנסתי למצא . פרק על הקהילה בא איתי עוד ממפלגת תל”ם שהפך למצא של כחול לבן).

את תגובת ח”כ פנינה לא ניתן היה להשיג , ע”פ מקורביה היא נוטה להכחיש את הנאמר ע”י יצחק .


התגובות סגורות לפוסט זה