חבר הכנסת גדי יברקן, כתב מחדש את תורת המשחקים,הוא האתיופי הראשון שסיים את תהליך הקליטה בארץ הקודש השאר עדיין מתנהגים ומתנהלים כמצופה מעדר כבשים, כלואים במדיניות הסללה פועלים וחושבים מהרגש ופחות מהשכל.

643

קוני אינגדה מקונן

חבר הכנסת גדי יברקן, כתב מחדש את תורת המשחקים הוא האתיופי הראשון שסיים את תהליך הקליטה בארץ הקודש. השאר עדיין מתנהגים ומתנהלים כמצופה מעדר כבשים, כלואים במדיניות הסללה פועלים וחושבים מהרגש ופחות מהשכל.

אנחנו צפויים מראש, דרכי הפעולה שלנו ידועים, רק יברקן אתיופי “משוגע” לא צפוי, על האומץ הזה אני מצדיע לו. גדי לא המציא את השיטה, כל הבסיס של כחול לבן בנוי על אינטרסים ולא ערכים, הוא עשה להם מהלך ניצחון של שחמט.

איני מרבה לדבר על פוליטיקה, אך אי אפשר להישאר אדיש למהלך של גדי יברקן, הוא האתיופי הראשון שהבין את כללי המשחק, כבר לא יושב בפינה ומצפה לפירורים אלא עולה להתקפה כדי לשפר את הסיכויים שלו.

על זה נאמר רק המעז מנצח. אני מקווה שהוא דאג לחוזה ארוך טווח, אחרת המהלך האמיץ שלו טוב רק לטווח קצר והוא ימצא עצמו בלשכת התעסוקה ברחובות.

ריבוי המפלגות בכנסת ישראל זה לא חגיגה של דמוקרטיה זו חגיגה של פילוג. המשוואה ברורה מאוד, אידאולוגיה OUT אינטרסים IN כי כל אחד דואג לתחת שלו.

התחת השחור והמרשים של גדי יברקן שווה לא פחות, לכן מגיע לו להתפנק בכיסא מעור צבי, מכאן נאחל לו הצלחה רבה בתקווה ל 4 שנים מלאות.

התגובות סגורות לפוסט זה