בחירות 2020: קונספירציה מחרידה במפלגת כחול לבן-מה מסתירים מאיתנו?

712

בחצי השנה האחרונה ישראלים בני הקהילה האתיופית זעקו לצדק ויצאו לרחובות בדרישה בסיסית לוועדת חקירה ממלכתית שתחקור את כל המקרים של הרג בני הקהילה בידי שוטרים , אי לכך יצא קריאה שמפלגה שלא תומכת בוועדת חקירה ממלכתית אינה מקבלת תמיכה בהצבעה בבחירות הקרובות!!

לאחרונה הגדילה מפלגת כחול לבן ויצא בקמפיין ממומן היטב תחת הכותרת ” ביבי, אנחנו לא מטומטמים. יוצאי אתיופיה לא למכירה” .

נשאלת השאלה האם מפלגת כחול לבן תומכת בהקמת וועדת חקירה ממלכתית לחקר הרג בני הקהילה בידי שוטרים, תתפלאו לדעת שהתשובה היא חד משמעית ומצערת לא! לא! לא! .

ממאנים להאמין? אתם רשאים לבדוק בעצמכם אם נושא וועדת חקירת ממלכתית מופיע במצע של מפלגת כחול לבן.

כמו שעינכם הרואות זהו המצע של מפלגת כחול לבן עבור בני הקהילה עמוד אחד מסכן מתוך 1000 עמודים , בשום שלב אין אמירה ברורה חד משמעית לוועדת חקירה ממלכתית, אלא רק הבטחה לוועדת בורקס בכנסת כמו בשנים עברו , בושה .

מעבר לכך,פרט חשוב מאוד שאולי יכל לענות לכם על שאלת השאלות מדוע מפלגת כחול לבן נגד וועדת חקירה ממלכתית? כדאי לדעת שרוב המעטפת של מפלגת כחול לבן מורכבת מפליטי משטרת ישראל בדימוס ,שבזמן שרותם נשלחו מאות ילדים יוצאי אתיופיה לכלא אופק .את מפלגת כחול לבן מפארים -17 תתי ניצבים וניצבים ומפכ”לים בדימוס , עכשיו גם מובן למה מפלגת” כחול לים” הם נגד וועדת חקירה ממלכתית .אחד מהם הוא ניצב סגלוביץ שיצא בפומבי כנגד הקהילה והנרצח סלמון טקה מהם מצפים שירסנו את המשטרע בושה.

מפלגה שמחבקת שוטרים בדימוס

אז גנץ היקר אנחנו לא מטומטמים. יוצאי אתיופיה לא למכירה .

היחידים שהודיעו עד לרגעים אלה שיקימו וועדת חקירה ממלכתית. מפלגת העבודה -עמיר פרץ , מפלגת הליכוד -השר אוחנה.

עמיר פרץ -מפלגת העבודה

במפלגת כחול לבן עד לרגעים אלה מחפשים אמירה של בני גנץ על הנושא ולא מוצאים .

אז זכרו תתנו את הקול שלכם רק לועדת חקירה ממלכתית.

ולא לסיסמאות ריקות תוכן .

התגובות סגורות לפוסט זה