סערה בכוס תה בעדה ח”כ יברקן גאון-בוגד? או יהירות של מפלגת כחול לבן

3,479

בכדי לענות לכם על השאלה הזו צללנו לביצה הפולטית , ממעמקי בירור שנעשה על ידנו עולה כי מאבקו של ח”כ גדי יברקן היה על מקום ריאלי לכנסת 23.


עוד מהברור עולה כי “יברקן” ניהל מאבק אל מול מפלגת כחול לבן על הזזתו ל20 המקומות הראשונים במקום 33 הגבולי .מעוד ברור עולה כי מפלגת כחול לבן לא רק שלא נענתה הם ביקשו להזיזו למקומות 40 +, ח”כ ופעילים מכחול לבן לא נשארו אדישים והפעילו מכבש לחצים על יו”ר התנועה בני גנץ כמו אסף זמיר ואחרים שבקשו לקדם את גדי לאזור 20 המקומות הראשונים .ואז גנץ סיבן את גדי ומרח אותו.גדי בתגובה אמר כי הוא מחוזר בליכוד.כאן הגנרלים לא אוהבים איום ומדיחים את גדי , מתברר שבאותו זמן במחנה הליכוד מתחוללת סערה , בנימין נתניהו אומר “אני רוצה את האתיופים חזרה ” ופונה לפעילי הליכוד מבני העדה ואומר חפשו לי מועמד הם אמרו לו רק גדי יברקן .פעילי הליכוד מקרב בני העדה לא הסתפקו בתשובתם לנתניהו והתחילו במבצע מטורף והתחילו לפעול מול נתניהו ואף הם הציבו סוג של אולטימטום רק גדי יברקן ובמגביל ביבי עושה סקר מבין בני העדה , ד”ר אברהם נגוסה , אשר סיום פנטהון, ד”ר צגה מלקו, וגדי יברקן.

אכן מתברר בסקר שמי שיכל להחזיר את הקולות האבודים של בני העדה הוא גדי יברקן , ואותם פעילים צדקו .וכך מבצע החזרת גדי הושלם .


יותר מהכל צורם בברור שערכנו הוא היהירות של הנהגת כחול לבן שיברקן לא יעשה כלום גם אם ישאר במקום33 (ואולי אפילו להזיזו למקום 40 הרי מי יצפה מפוליטיקאי “אתיופי” מחמד שיעשה מהלך כזה?. הרבה פוליטיקאים היו חוששים לעשות את מה שעשה יברקן.

יברקן התגלה עם אומץ ותעוזה שהפתיע את כל התקשורת כולה ואת המדינה, הוא גם ידע שהקהילה באה לכחול לבן כברירת מחדל והוא ניצל בחוכמה את זה כמנוף לחץ ותרגם את זה לכוח פוליטי.

לכאן ולכאן יש שיגידו שגדי יברקן בוגד ? ויש שיגידו שהאיש יברקן מבריק ונועד לגדולות ? תלוי את מי שואלים .בכל אופן ימים יגידו אנו מאחלים הצלחה לח”כ גדי יברקן .

3 תגובות
 1. אביב אלסה says

  הוא “מבריקן “

 2. אביב אלסה says

  זה בן אדם “מבריק” לא מוכן להתפשר בכל מחיר

 3. ג ע"י חממ says

  אני רוצה להגיד לאותם האנשים המפסידנים.הטעונים: שגדי יברקן בגד במפלגת כחול לבן. בכך שהערק לליכוד.

  ראשית אין פוליטיקאי בארץ שלא עבר בן המפלגות גם משלטון הימין וגם משמאל. להלןן הדוגמאות לאותם אנשים שעעריקן ממפלגת הליכוד לכחול לבן:

  א. 1 ה רמטכ”ל לשעבר בוגי יעלון
  ב. 2 צבי האוזר.
  ג. 3 יועז הנדל.
  ד. 4 אלי בן – דהן

  אז אל תבלבלו את המוח מי בגד במי. כמובן הרשימה היא חלקית ולא נכנסיתי להיסטוריה של המנהגים שעברו למלפגות אחרות. במקרה כזה מתייחס לפוליטיקאים הנכוחים להכנסת הבא.

התגובות סגורות לפוסט זה